Na míru

DESIGN NA MÍRU PRO TVOJE PODNIKÁNÍ

Buduj svoji značku a pořiď si náš deník jako exkluzivní reklamní předmět.
Odliš se od konkurence, nech deník zazářit a propaguj svůj podnik. Máš zájem o design na míru?

K DISPOZICI OD ČERVNA 2019

CO UMÍME?

Chceš obálku s vlastním logem, nebo fotografií? Ze speciálního materiálu či s povrchovou úpravou? S radostí ti připravíme návrh! Ukaž všem svou pravou tvář a uprav vzhled deníku podle svých představ. 

Nové deníky již brzy v prodeji!

Přidej do deníku svoji nabídku a předveď ji svým zákazníkům. Prezentuj své služby a produkty, dej zákazníkům extra informace ze zákulisí a připomeň jim tak při každém ochutnávání své menu.

Nápověda podle tvého gusta! Vnoř své produkty do vzorových zápisů, ať se tvým zákazníkům sbíhají chutě. Ukaž čtenáři jak mají tvé produkty správně vypadat a chutnat.

Barevné fotografie dají tvému deníku duši. Ukaž se v tom nejlepším světle a dovol zákazníkům nahlédnout do tvých prostor, seznámit se s týmem … Rádi ti poradíme a fotografie klidně i pořídíme.

 

Přidej do deníku další stránky a ukaž svůj podnik třeba na mapě. Připoj i doplňkové informace k dopravě a otevírací hodiny. Prezentuj se a zákaznící si k tobě najdou cestu!

Hodnocení piva

Máš v nabídce výrobky, které si vyžadují speciální hodnocení? Není problém – zápisy v deníku ti upravíme na míru. Hodnocení hladinky či šnyta u piva? Latté art hodnocení u kávy? Umíme toho spoustu, stačí říct!

Nové výrobky již brzy!

Vytvoříme ti i prodejní krabici na míru a deník bude 100% tvůj. Poslední díl skládačky!

Proměň deník v ten nejlepší personalizovaný produkt do svých dárkových balení. S tímto deníkem každý tvůj dárkový balíček zazáří! Umíme i vyrobit dárkové krabice na míru, máš zájem?

Napadá tě cokoliv dalšího? Sem s tím! Deníky ti upravíme od A po Z , přesně podle tvých požadavků. Neboj se nás kontaktovat.

Co do počtu kusů, tak zvládáme výrobu od stovek kusů až po tisíce a víc.
Zakázková výroba by se ti v kusové výrobě nikdy nevyplatila, přesto nemusíš pořizovat doživotní zásoby. Kontaktuj nás a společně vybereme ideální počet kusů v poměru cena/výkon.

NEMŮŽEŠ SE DOČKAT?
NAPIŠ NÁM UŽ TEĎ!

Máš zájem o design na míru?