Velkoobchod

MÁŠ ZÁJEM PRODÁVAT NAŠE DENÍKY?

Registruj se a kontaktuj nás pro velkoobchodní ceny.
Tvůj podnik podpoříme uvedením na našich stránkách, podporou na sociálních sítích a dalšími způsoby jako jsou reklamní produkty zdarma pro tvoje zákazníky, speciální prodejní akce a dostupnost exkluzivních výrobků.

CHCEŠ BÝT NAŠÍM DISTRIBUTOREM?

Naše deníky chceme rozšířit na světa kraj. Pomůžeš nám s tím? 
Chceš se stát naším distributorem, či obchodním zástupcem? Pracovat s námi na propagačních akcích a stánkovém prodeji? Kontaktuj nás a s největší radostí se s tebou sejdeme.
Pojď s námi tvořit revoluci!

PROČ MÍT DENÍK VE SVÉM PODNIKU?

Degustační deník je skvěle prodejným výrobkem do tvého sortimentu. Funguje jako neocenitelný dárek pro každou příležitost, zajímavé doplnění dárkového balení a pomůcka pro fajnšmekry všeho druhu. Pomáhá ti tvořit tvář svého podnikání na sociálních sítích – třeba sdílením fotek degustačních zápisů tvých horkých novinek formou pravidelných příspěvků. Dvě mouchy jednou ranou. Také ti umíme poskytnout veškerou potřebnou podporu prodeje.    

Deník se u tebe v podniku neztratí! Netradiční design v kombinaci s kvalitou materiálů si získá oko každého zákazníka. Naše deníky jsou krásným dárkovým předmětem pro každou příležitost. Výrobky dodáváme v designových prodejních krabicích s displejem. Vzhled deníku jsme svěřili do rukou špičkových grafiků z industry_studio a našemu dvornímu malíři Slakinglizard. O tisk se postarala kvalitní tiskárna Helbich.

Ukaž svým zákazníkům, že „u nás se hodnocení nebojíme“. Připoj se mezi ověřené podniky a ucházej se o naši PEČEŤ KVALITY. Tato pečeť znamená, že tvůj podnik poskytuje vysokou kvalitu služeb a nabídky, a že je o vše dobře postaráno. Počet je omezen a podniky podléhají pravidelné kontrole. Svůj podnik můžeš přihlásit ZDE.

Deníky plní funkci osvěty a vzdělání. Do ochutnávání vnášejí soutěživost a touhu po poznání. Dopřej svým zákazníkům “něco extra” a brzy poznáš rozdíl – budou zvídavější a ochotní experimentovat i s novými výrobky, kterým by se běžně vyhnuli. Deník funguje jako rozbuška zájmu, obsahuje kvalitní úvod do ochutnávání, rychlou nápovědu a další užitečné vychytávky. Rozmazluj svoje zákazníky a budou se vracet mlsat.

Naše výrobky jsou vhodné pro každého. Každý z deníků nabízíme v několika provedeních a velikostech – kapesní sešit a diář. Jsme schopní ti nabídnout ucelenou řadu výrobků hned z několika odvětví a další stále přibývají. Krom jiného tvoříme i speciální sezónní nabídky a limitované verze pro naše prémiové podniky. Podpora prodeje z naší strany je samozřejmost. Z naší nabídky si vybere každý! Stále tvořímě novinky – aktuálně deníky pro víno a verze v angličtině. 

Každý z našich výrobků jsme schopni přizpůsobit na míru tvým požadavkům – obálka s tvým logem a designem, speciálně upravený obsah s katalogem produktů, fotografiemi, mapou k podniku, článkem, speciálními degustačními zápisy … fantazii se meze nekladou a jsme ochotně přístupní novým výzvám! Prohlédni si naši nabídku ZDE a vše  vyřešíme individuálně.

Nové výrobky již brzy!

Líbí se ti naše práce a chceš se zapojit? Podílet na něčem větším? Rádi tě poznáme a společně vždy něco vymyslíme. I na dálku jsme schopní podpořit tvůj prodej uvedením na našich stránkách, podporou na sociálních sítích a dalšími způsoby jako jsou reklamní produkty zdarma pro tvoje zákazníky, speciální prodejní akce a dostupnost exkluzivních výrobků.

Potřebuješ poradit?

Kontaktuj nás se svými dotazy a prosbami. Tvé požadavky vyřešíme hned, jak to bude možné.

Feedback

Máš pro nás zpětnou vazbu, či nápad? Napiš nám v dobrém i zlém. "Líná huba, holé neštěstí".